Kalendarz

« < Pażdziernik 2014 > »
N P W Ś C P S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj127
mod_vvisit_counterWczoraj333
mod_vvisit_counterTen tydzień5046
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień7382
mod_vvisit_counterTen miesiąc29543
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc21574
mod_vvisit_counterWszystkie1198930

Aktualnie: gości 2, 
botów 3 połączonych
Twoje IP: 50.19.206.49
 , 
Dzisiaj: Paź 23, 2014

Sienneńskie Biegi Przełajowe Drukuj Email

 

RAPORT KOŃCOWY Z XXI SIENNEŃSKICH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH 20.09.2013 R. 


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

KLASY I –II (roczniki 2006-2005) DZIEWCZĘTA
miejsce Imię i nazwisko  szkoła Liczba punktów
1. Chrzempa Wanesa  SP Żelice 25
2. Gapińska Konstancja SP Stróżewo 22
3. Ratajczak Klaudia SP Żelice 20
4. Andrzejak Zofia  SP Mieścisko 18
5. Agata Dobrochowska SP Sienno 16
6. Olga Meller  SP 3 Wągrowiec 15
7. Marta Dobrochowska SP Sienno 14
8. Natalia Rudnik  SP Mieścisko 13
9. Wiktoria Rusiewicz SP Pawłowo Żońskie 12
10. Monika Drużbin  SP Sienno 11
11. Zuzanna Wolińska SP Pawłowo Żońskie 10
12. Dominika Grochowska SP 3 Wągrowiec 9
13. Jagoda Piechowiak SP Żelice 8
14. Milena Samolak  SP Żelice 7
15. Martyna Szafran  SP 3 Wągrowiec 6
16. Magda Weronika  SP Sienno 5
17. Sandra Mróz  SP Żelice 4
18. Zuza Koczorowska SP 3 Wągrowiec 3
19. Zuzanna Przyborowska SP 3 Wągrowiec 2
20. Bejmowicz Zofia  SP Sienno 1

KLASY I –II (roczniki 2006-2005) CHŁOPCY
miejsce Imię i nazwisko  szkoła Liczba punktów
1. Kuba Kopydłowski SP 3 Wągrowiec 25
2. Hubert Bałęczny  SP Wiatrowo 22
3. Michał Grochowski SP Mieścisko 20
4. Bydałek Kacper  SP Sienno 18
5. Przemysław Szafrański SP Mieścisko 16
6. Paweł Kurzawa  SP Sienno 15
7. Polega Remigiusz SP Żelice 14
8. Jakub Jaroszek  SP Żelice 13
9. Dorian Krauz  SP Mieścisko 12
10. Maksymilian Bydałek SP 3 Wągrowiec 11
11. Mikołąj Rakowicz SP Mieścisko 10
12. Nikodem Pałka  SP Mieścisko 9
13. Kacper Bździuch  SP Żelice 8
14. Paweł Grabowski  SP Żelice 7
15. Wiktor Grabiński SP Żelice 6
16. Damian Jarochowicz SP Pawłowo Żońskie 5
17. Arkadiusz Nowak  SP Pawłowo Żońskie 4
18. Michał Nerkowski SP Żelice 3
19. Marcin Warnke  SP Mieścisko 2
20. Daniel Bauza  SP Mieścisko 1

KLASY III –IV (roczniki 2004-2003) DZIEWCZĘTA
miejsce Imię i nazwisko  szkoła Liczba punktów
1. Patrycja Piaskowska SP Mieścisko 25
2. Laura Madeksza  SP Wiatrowo 22
3. Aleksandra Suchy SP 3 Wągrowiec 20
4. Agata Grzegorzewska SP Łekno 18
5. Martyna Fiołek  SP Mieścisko 16
6. Ewelina Krawczyńska SP 3 Wągrowiec 15
7. Marta Popielska  SP Mieścisko 14
8. Anna Wojciechowska SP Sienno 13
9. Anna Grabowska  SP Łekno 12
10. Martyna Foińska  SP Sienno 11
11. Zofia Koteras  SP Jabłkowo 10
12. Roksana Buras  SP Sienno 9
13. Natalia Wieczorek SP Mieścisko 8
14. Roksana Szwed  SP Chodzież nr1 7
15. Marta Drużbin  SP Sienno 6
16. Jagoda Czarczyńska SP Wiatrowo 5
17. Oliwia Wysocka  SP 3 Wągrowiec 4
18. Roksana  Kubiak  SP Jabłowo 3
19. Hanna Szczurek  SP Mieścisko 2
20. Anna Kolińska  SP Pawłowo Żońskie 1

KLASY III –IV (roczniki 2004-2003) CHŁOPCY
miejsce Imię i nazwisko  szkoła Liczba punktów
1. Mikołaj Szygęda  SP nr 3 w Wągrowcu 25
2. Mariusz Ruciński SP Pawłowo Żoń. 22
3. Mateusz Skibiński SP nr 1 Chodzież 20
4. Kacper Skarbiński SP Niemczyn 18
5. Maciej Matuszak  SP Mieścisko 16
6. Cezary Sierschuła SP Mieścisko 15
7. Mikołaj Grądecki SP Niemczyn 14
8. Mateusz Cieślak  SP Pawłowo Żoń. 13
9. Maciej Zakęs  SP Sienno 12
10. Dawid Pawlik  SP Żelice 11
11. Bartek Ratajczak SP nr 3 w Wągrowcu 10
12. Filip Bydałek  SP nr 3 w Wągrowcu 9
13. Eryk Kędziora  SP nr 3 w Wągrowcu 8
14. Dominik Dobrochowski SP Sienno 7
15. Kacper Kamiński  SP Sienno 6
16. Kacper Moździk  SP Żelice 5
17. Maksymilian Krawczyk SP Żelice 4
18. Bartosz Kozłowski SP nr 3 w Wągrowcu 3
19. Miłosz Kowalczyk SP nr 3 w Wągrowcu 2
20. Kacper Rożnowski SP Mieścisko 1

KLASY V –VI (roczniki 2002-2001) DZIEWCZĘTA
miejsce Imię i nazwisko  szkoła Liczba punktów
1. Magda Dzioba  SP nr 1 Chodzież 25
2. Wiktoria Kowalczyk SP nr 3 Wągrowiec 22
3. Weronika Rudnik  SP Mieścisko 20
4. Daria Walaszczyk SP Żelice 18
5. Wanessa Łochowicz SP Łekno 16
6. Sandra Ignasiak  SP nr 3 Wągrowiec 15
7. Amanda Chrzempa  SP Żelice 14
8. Wiktoria Trzeciak SP Łekno 13
9. Wiktoria Janaszczak SP Sienno 12
10. Wiktoria Fijałek SP Mieścisko 11
11. Anna Ocheckowska SP Mieścisko 10
12. Aleksandra Tulikowska SP Łekno 9
13. Magdalena Wardak SP Stróżewo 8
14. Kornelia Kopiewska SP nr 1 Chodzież 7
15. Anita Bubacz  SP Niemczyn 6
16. Nikola Halka  SP Stróżewo 5
17. Natalia Wojciechowska SP Sienno 4
18. Dagmara Rakocy  SP Jabłkowo 3
19. Sandra Mendyka  SP Łekno 2
20. Paulina Przywolska SP nr w Chodzież 1

KLASY V –VI (roczniki 2002-2001) CHŁOPCY
miejsce Imię i nazwisko  szkoła Liczba punktów
1. Kacper Jarecki  SP Łekno 25
2. Jakub Jędrkowiak Sp nr 1 Chodzież 22
3. Filip Szymczak  SP Żelice 20
4. Mikołaj Królczyk SP Sienno 18
5. Mateusz Baranowski SP Mieścisko 16
6. Paweł Duszyński  SP Mieścisko 15
7. Filip Wekwert  SP nr 1 Chodzież 14
8. Ariel Borucki  SP Łekno 13
9. Dominik Ignasiak SP nr 3 Wągrowiec 12
10. Kacper Rolewski  SP Mieścisko 11
11. Mateusz Godek  SP Łekno 10
12. Gracjan Wysocki  SP nr 3 Wągrowiec 9
13. Krystian Konieczny SP Niemczyn 8
14. Dawid Karolak  SP Niemczyn 7
15. Dominik Dobrochowski SP Sienno 6
16. Kamil Tabat  SP nr 1 Chodzież 5
17. Tobiasz Jakub  SP Mieścisko 4
18. Filip Nowicki  SP nr 3 Wągrowiec 3
19. Daniel Szypura  SP Mieścisko 2
20. Sebastian Krawczak SP Mieścisko 1

KLASY I –II GIMNAZJUM (roczniki 2000-99) DZIEWCZĘTA
miejsce Imię i nazwisko  szkoła Liczba punktów
1.Sara Neumann Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec 25
2.Paulina Mazur Specjalny Ośrodek Szkolny w Wągrowcu 22
3.Magdalena Patro Gminazjum nr 3 w Rąbczynie 20
4.Natalia Malaika Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec 18
5.Klaudia Załęska Gimnazjum nr 1 w Skokach 16
6.Marika Szczepaniak Gminazjum w Mieścisku 15
7.Marta Kryskowiak Gminazjum w Mieścisku 14
8.Aneta Mendyka Gminazjum nr 3 w Rąbczynie 13
9.Magdalena Prywałow Gminazjum w Mieścisku 12
10.Klaudia Juś Gimnazjum nr 1 w Skokach 11
11.Weronika Gramowska Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec 10
12.Weronika Kalka Gminazjum nr 3 w Rąbczynie 9
13.Hanna Zawadzka Gminazjum nr 3 w Rąbczynie 8
14.Natalia Rakowicz Gimnazjum w Wapnie 7
15.Daria Pisarek Gimnazjum w Wapnie 6
16.Jagoda Berent Gimnazjum nr 1 w Skokach 5
17.Aleksadra Pauszek Gimnazjum w Mieścisku 4
18.Sara Kowalczyk Gimnazjum w Wapnie 3
19.Karolina Łochowicz Gminazjum nr 3 w Rąbczynie 2
20.Anna Kulpińska Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec 1

KLASY I –II GIMNAZJUM (roczniki 2000-99) CHŁOPCY
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1.Marcin Kułacz Gimnazjum w Żelicach 25
2.Mateusz Duszyński Gimnazjum w Mieścisku 22
3.Mateusz Popielski Gimnazjum w Mieścisku 20
4.Maciej Komasiński Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie 18
5.Kamil Rutkowski Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie 16
6.Mikołaj Pakos Gimnazjum w Mieścisku 15
7.Mateusz Jóźwiak Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec 14
8.Tomasz Borucki Gimnazjum w  Żelicach 13
9.Daniel Wackowiak Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec 12
10.Maciej Marczyński Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie 11
11.Maciej Czerniachowski Gimnazjum w Mieścisku 10
12.Marcin Kozubek Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec 9
13.Norbert Baszkiewicz  Gimnazjum w Mieścisku 8
14.Bartosz Nader Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec 7
15.Hubert Szulc Gimnazjum w Mieścisku 6
16.Hubert Marczyński Gimnazjum nr 2 w Rąbczynie 5
17.Krystian Kubiak Gimnazjum nr 1 w Skokach 4
18.Klaudiusz Jach Gimnazjum w Wapnie 3
19.Mikołaj Stachowiak Gimnazjum nr 1 w Skokach 2
20.Konrad Pachowicz Gimnazjum nr 1 w Skokach 1

KLASA III GIMNAZJUM (rocznik 1998) DZIEWCZĘTA
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1.Aleksandra Górna GM na 3 Rąbczyn  25
2.Blanka Kopydłowska  GM nr 1 Skoki  22
3.Zuzanna Rychlicka  GM nr 1 Skoki 20
4.Julia Kaczyńska GM nr 1 Skoki  18
5.Ilona Borkowska GM nr 1 Skoki  16
6.Aleksandra Nowak  GM Mieścisko  15
7.Klaudia Kulińska GM Mieścisko  14
8.Agata Krawczek GM Mieścisko  13
9.Sara Prywałow GM Mieścisko  12
10.Weronika Pluta GM nr 1 Gmina Wągrowiec 11
11.Oliwia Małolepsza GM Mieścisko  10
12.Dominika Maćkowska GM nr 3 Rąbczyn  9
13.Kinga Meller GM Mieścisko  8
14.Ewelina Mazur GM nr 3 Rąbczyn  7
15.Alicja Łupa GM nr 1 Gmina Wągrowiec 6
16.Natalia Rakowska GM Mieścisko  5
17.Julia Wojcińska GM nr 1 Gmina Wągrowiec 4
18.Wiktoria Markiewicz GM nr 1 Gmina Wągrowiec 3
19.Daria Ćwiertniak Klasa specjalna GM Skoki  2
20.Sandra Sosnowska GM Mieścisko  1

KLASA III  GIMNAZJUM(rocznik 1998) CHŁOPCY
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1.Bartosz Sierschuła GM Mieścisko  25
2.Mateusz Słonicki GM Mieścisko  22
3.Ernest Rybicki GM Mieścisko  20
4.Michał Duszyński GM Mieścisko  18
5.Oskar Kowalewski GM nr 1 Gmina Wągrowiec 16
6.Marcin Woźniak GM nr 1 Gmina Wągrowiec 15
7.Kamil Rozmarynowski GM Mieścisko  14
8.Patryk Andrzejczak GM Mieścisko  13
9.Szymon Wieczorek GM Mieścisko  12
10.Denis Grabiszewski GM nr 1 Skoki  11
11.Patryk Pendziński GM nr 1 Skoki  10
12.Dawid Wiecanowski GM nr 1 Gmina Wągrowiec 9
13.Daniel Hagdan GM Mieścisko  8
14.Hubert Łukaszewski GM nr 1 Skoki 7
15.Karol Zarzeczny GM nr 1 Gmina Wągrowiec 6
16.Krzysztof Bukowski Zespół Szkół GM Żelice  5
17.Sebastian Wieczorek GM nr 1 Skoki  4
18.Jakub Kowalewski GM nr 1 Gmina Wągrowiec 3
19.Łukasz Madeksza GM Żelice  2
20.Kamil Małkowski GM nr 1 Gmina Wągrowiec 1

Roczniki 1997-94 (szkoły ponadgimnazjalne) (dziewczęta)
miejsce Imię i nazwisko
1.Julia Szeszycka ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki
2.Weronika Gruszka ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki
3.Beata Krychowska ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki
4.Natalia Tałejszys ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki
5.Klaudia Szeszycka ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki
6.Adrianna Wołta ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki
7.Estera Gruszczyńska ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki
8.Kinga Czjkowska ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki
9.Ewa  Jesse ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki
10.Kinga Wiśniewska ZSP nr 2 Wągrowiec ul. Kościuszki

Roczniki 1997-94 (szkoły ponadgimnazjalne) (Chłopcy)
miejsce Imię i nazwisko
1.Paweł Pawłowski ZSP nr 1 Wągrowiec, ul. Kcyńska
2.Damian Hałas ZSP nr 2  Wągrowiec, ul. Kościuszki
3.Maciej Witczak ZSP nr 1 Wągrowiec, ul. Kcyńska
4.Artur Niedbalski ZSP nr 1 Wągrowiec, ul. Kcyńska
5.Patryk Polak ZSP nr 1 Wągrowiec, ul. Kcyńska
6.Mikołaj Darul ZSP nr 2  Wągrowiec, ul. Kościuszki
7.Robert Siemianowski ZSP nr 2  Wągrowiec, ul. Kościuszki
8.Mateusz Hopcia ZSP nr 2  Wągrowiec, ul. Kościuszki
9.Maciej Anulewicz Specjalny Ośrodek. Szkol. Wych.  Wągrowiec
10.Piotr Kaszuba Liceum Ogólnokształcące ul. Klasztorna Wągrowiec
11.Mateusz Brzeziński ZSP nr 1 Wągrowiec, ul. Kcyńska
12.Michał Markiewicz ZSP nr 1 Wągrowiec, ul. Kcyńska
13.Michał Gemza ZSP nr 1 Wągrowiec, ul. Kcyńska
14.Hubert  Łabędzik Specjalny Ośrodek. Szkol. Wych.  Wągrowiec

Mężczyźni Roczniki 1993-84
miejsce Imię i nazwisko
1. Mariusz Dobrochowski- Sienno
2. Dariusz Jahnz – Skoki
3. Szymon Manikowski- Łekno

Kobiety Roczniki 1983-74
miejsce Imię i nazwisko
1. Marlena Dalke - Przysieczyn
2. Anna Pilarska - Sienno
3. Ewa Kurzawa - Czekanowo
4. Mirosława Bydałek - Wągrowiec
5. Agnieszka Chmura - Sienno
6. Małgorzata Foińska - Sienno

Mężczyźni Roczniki 1983-74
miejsce Imię i nazwisko
1.Dariusz Łosiński - Wągrowiec

Mężczyźni Roczniki 1973-64
miejsce Imię i nazwisko
1. Andrzej Maćkowiak - Werkowo

Kobiety Roczniki 1973 - 64
miejsce Imię i nazwisko
1. Lucyna Koprowska – Przysieczyn
2. Iwona Urbańska - Sienno
3. Aleksandra Zakęs - Przysieczyn
4. Jadwiga Dobrochowska- Sieńsko

Mężczyźni Roczniki 1963-54
miejsce Imię i nazwisko
1. Marek Szeszycki - Łekno
2. Wojciech Skrzypczak- Łaziska
3. Piotr Szulc- Wągrowiec


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKOŁY PODSTAWOWE

MIEJSCE SZKOŁA LICZBA PUNKTÓW
1. SP Mieścisko  228
2. SP nr 3 Wągrowiec 218
3. SP Żelice  187
4. SP Sienno  184
5. SP nr 1 Chodzież 101
6. SP Łekno  70
7. SP Pawłowo Żońskie 67
8. SP Jabłkowo  64
9. SP Niemczyn  53
10. SP Wiatrowo  49
11. SP Stróżewo  35
    SP Lipiny  
    SP Lechlin  

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GIMNAZJA
MIEJSCE SZKOŁA LICZBA PUNKTÓW
1. Gimnazjum Mieścisko 336
2. Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec 168
3. Gimnazjum Skoki 149
4. Gimnazjum Rąbczyn 143
5. Gimnazjum Żelice 45
6. SOSW w Wągrowcu 22
7. Gimnazjum Wapno 19


 




POCZĄWSZY OD PRZYSZŁEGO ROKU PRZYSPIESZAMY TERMIN BIEGÓW

 NA TRZECI PIĄTEK WRZEŚNIA

RAPORT KOŃCOWY Z XX SIENNEŃSKICH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
5.10.2012 R. 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA 

szkół podstawowych:

I miejsce SP Mieścisko

II miejsce SP Chodzież

III miejsce SP Niemczyn

gimnazjów:

I miejsce Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec w Wągrowcu

II miejsce Gimnazjum nr 3 Gminy Wągrowiec w Rąbczynie

III miejsce Gimnazjum w Skokach

 
 

Klasy I– II szkoły podstawowe (dziewczęta), roczniki 2005-2004

miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Martyna Fiołek SP Mieścisko 25
2. Daria Twarożek SP Niemczyn 22
3. Aleksandra Przyborowska SP nr 3 Wągrowiec 20

Klasy I– II szkoły podstawowe (chłopcy), roczniki 2005-2004
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Mateusz Skibiński SP nr 1 Chodzież 25
2. Cezary Sierschuła SP Mieścisko 22
3. Filip Bydałek SP nr 3 Wągrowiec 20
 
Klasy III – IV szkoły podstawowe (dziewczęta), roczniki 2003-2002
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Weronika Rudnik SP Mieścisko 25
2. Weronika Tondel SP Łekno 22
3. Nikola Holka SP Stróżewo 20

Klasy III – IV szkoły podstawowe (chłopcy), roczniki 2003-2002

miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Miłosz Owczarek SP Niemczyn 25
2. Adam Szczepaniak SP Mieścisko 22
3. Krystian Konieczny SP Skoki 20

Klasy V-VI szkoły podstawowe (dziewczęta), rocznik 2001-2000
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Weronika Cyberska SP nr1 Chodzież 25
2. Paulina Mazur SOSW Wągrowiec 22
3. Natalia Sicińska  SP nr 1 CHodzież 20

Klasy V – VI szkoły podstawowe (chłopcy), roczniki 2001-2000
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Jacek Pałka SP Żelice 25
2. Błażej Maciejczak SP nr 4 Wągrowiec 22
3. Eryk Kurek SP nr 4 Wągrowiec 20

Klasy I – II gimnazjum (dziewczęta), roczniki 1999-98
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Agnieszka Woźniak Gm. nr 1 Gminy Wągrowiec 25
2. Aleksandra Górna Gm. nr 3 Gminy W-c w Rąbczynie 22
3. Klaudia Załęska Gm. nr 1 Skoki 20

Klasy I– II gimnazjum(chłopcy), roczniki 1998-99
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Oskar Kowalewski Gm. nr 1 Gminy Wągrowiec 25
2. Maciej Komasiński Gm. nr 3 Gminy W-c w Rąbczynie 22
3. Marcin Woźniak Gm. nr 1 Gminy Wągrowiec 20

Klasy III gimnazjum (dziewczęta), rocznik 1997
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Agata Tomkowiak Gm. nr 1 Gminy Wągrowiec 25
2. Anna Świątkowska Gm. nr 1 w Skokach 22
3. Daria Kucz Gm. nr 1 w Skokach 20
Klasy III gimnazjum (chłopcy), rocznik 1997
miejsce Imię i nazwisko szkoła Liczba punktów
1. Kamil Zarzeczny Gm. nr 1 Gm. Wągrowiec 25
2. Dorian Karczewski Gm. nr 1 w Skokach 22
3. Jakub Kasperski Gm. nr 1 Gm. Wągrowiec 20
Rocznik 1996-93 ( szkoły ponadgimnazjalne) (chłopcy)
miejsce Imię i nazwisko szkoła
1. Paweł Pawłowski ZSP nr1 W-c
2. Maciej Witczak ZSP nr1 W-c
3. A rtur Niedbalski ZSP nr1 W-c
 Rocznik 1996-93 ( szkoły ponadgimnazjalne) (dziewczęta)
miejsce Imię i nazwisko szkoła
1. Michalina Kaczyńska I LO w Wągrowcu
2. Marietta Berent ZSP nr2 W-c
3. Monika Szcześniak I LO w Wągrowcu
Rocznik 1992-57 ( szkoły ponadgimnazjalne)(mężczyźni)
miejsce Imię i nazwisko szkoła
1. Andrzej Kowalczyk -
2. Dariusz Gilewski -
3. Mariusz Dobrochowski -
Rocznik 1992-57 ( szkoły ponadgimnazjalne) (kobiety)
miejsce Imię i nazwisko szkoła
1. Anna Pilarska
2. Iwona Urbanska
3. Arleta Baszkiewicz
Mężczyźni rocznik  1956 i starsi
1 miejsce: Roman Dreger
2 miejsce: Krzysztof Rokosz
Niepełnosprawni poruszający się na wózku: 
Marta Elińska
Niepełnosprawni pozostali:
1 miejsce: Paweł Wiśniewski
2 miejsce: Dominik Góralewski
3 miejsce: Sebastian Dera
Najstarszym uczestnikiem był Pan Roman Dreger z Wiatrowa 56 lat
Najmłodszym Bartosz Urbański 4.5 lat z Sienna